Rammeavtale for AV-utstyr


Rammeavtale for AV-utstyr gjelder for audiovisuelt utstyr samt installasjonstjenester. Utstyret omfatter hovedsakelig lyd -og bildeanlegg, styresystemer og utstyr for videoproduksjon.

 

Kategorier

Kategori A: AV-utstyr
Kategori B: Utstyr for videoproduksjon

I kategori A, AV-utstyr, er leveransen delt inn i geografiske områder:

  • Landsdekkende
  • Region Øst: Oslo, Akershus, Østfold, Oppland, Hedmark
  • Region Sør-øst: Buskerud, Telemark, Vestfold, Aust- og Vest-Agder
  • Region Midt: Møre og Romsdal, Sør- og Nord-Trøndelag
  • Region Nord: Nordland, Troms, Finnmark

Kontraktsperiode

Avtalen er inngått for perioden 16. oktober 2017 til 16. oktober 2019

Avtalen kan forlenges med 1 + 1 år, maksimalt til 16. oktober 2021

 

Leverandør og kontaktinformasjon

Atea Kategori A, Landsdekkende
Anders Dragsten
Telefon: 93 40 05 64
E-post: anders.dragsten@atea.no
Svein Lasse Moe, kontraktsansvarlig
Telefon: 92 66 52 00
E-post: svein.lasse.moe@atea.no

 

Caverion Kategori A, Landsdekkende
Kyrre Kvernmo
Telefon: 90 54 16 78
E-post: kyrre.kvernmo@caverion.com
Bestillinger/prisforespørsler
E-post: kundesenter@caverion.com
 

 

Kinly (tidligere Viju) Kategori A, Landsdekkende
Geir Themte
Telefon: 90 62 10 07
E-post: gthemte@kinly.com
 

 

AV Design Kategori A, Region: Øst, Sør-Øst, Midt og Nord
Willy Johansen
Telefon: 91 69 40 01
E-post: willy.johansen@avdesign.no

Jan Willy Bakke
Telefon: 90 53 67 75
E-post: jan.willy.bakke@avdesign.no

E-post: firmapost@avdesign.no

 

Mediability Norway Kategori B
Terje Wold
Telefon: 56904216
E-post: terje.wold@mediability.com
Forespørsler
Telefon: 48281000
E-post: sales@mediability.com

 

Videoutstyr Kategori B
Rune Pytte Solum
Telefon: 90 60 97 96
E-post: rune@videoutstyr.no
 


Den enkelte virksomhet må gjennomføre en minikonkurranse for å velge leverandør. Veileder for minikonkurranse finnes som vedlegg nederst på siden. Etter at leverandør er valgt signeres avtale mellom Virksomheten og valgte leverandør. 

Avtaledokumenter

For å få tilsendt rammeavtalene kan du sende henvendelse til innkjop@unit.no

Vedlegg


Del: Share to LinkedIn Share to Facebook Share by mail Share to Twitter