Rammeavtale for AV-utstyr


Rammeavtale for AV-utstyr gjelder for audiovisuelt utstyr samt installasjonstjenester. Utstyret omfatter hovedsakelig lyd -og bildeanlegg, styresystemer og utstyr for videoproduksjon. I tillegg gjelder rammeavtalen for uavhengige rådgivningstjenester

 

Kategorier

Rammeavtalen er inndelt i tre kategorier:

  • Kategori A:  AV-utstyr
  • Kategori B:  Videoproduksjon
  • Kategori C:  Uavhengige rådgivningstjenester

 

I kategori A, AV-utstyr, er leveransen inndelt i regionale områder:

  • - Region Nord
  • - Region Midt 
  • - Region Vest 
  • - Region Øst 
  • - Region Sør

Kontraktsperiode

Rammeavtalen er inngått for perioden 13. desember 2021 til 13. desember 2023. Det er opsjon på forlengelse av rammeavtalen i ytterligere 2 år, 1+1 år.

 

Leverandør og kontaktinformasjon

Kategori A, AV-utstyr:

  • Region Øst:       AV Design (preferert), ABC Teknikk, Atea, Caverion, Kinly, Presentation Data
  • Region Vest:     Atea (preferert), Caverion, Kinly, Lindbak, Presentation Data, ServiceKompaniet
  • Region Midt:     Atea (preferert), Caverion, Kinly, Lindbak, Trondheim Lyd
  • Region Nord:    Caverion (preferert), Atea
  • Region Sør:       Atea (preferert), Caverion, Kinly

 

Kategori B, Videoproduksjon:

  • Videoutstyr (preferert)
  • Mediability
  • AV Design Lyd Lys Bilde

 

Kategori C, Uavhengige rådgivningstjenester:

  • Cowi (preferert)
  • Norconsult

 

ABC Teknikk: Kategori A, Region Øst

Magnus Hillestad

Telefon: 92 60 46 48

E-post: magnus@abcteknikk.no

 

Sentralbord

Telefon: 66 82 39 00

E-post: post@abcteknikk.no

Atea: Kategori A, Region Øst, Vest, Midt, Nord, Sør

Region Øst: Frank Thomas Riberg

Telefon: 959 44 331

E-post: Frank.thomas.riberg@atea.no

 

Region Vest: Kennet Johannessen

Telefon: 992 17 066

E-post: Kennet.johannessen@atea.no

 

Region Midt: Anders Dragsten

Telefon: 934 00 564

E-post: anders.dragsten@atea.no

 

Region Nord: Thomas Ingebrigtsen

Telefon: 979 79 997

E-post: Thomas.ingebrigtsen@atea.no

 

Region Sør, Stavanger: Birte Markhus

Telefon: 996 25 219

E-post: Birte.markhus@atea.no

 

Region Sør, Kristiansand: Tom Erik Olsen

Telefon: 905 40 430

E-post: Tom.erik.olsen@atea.no

AV Design Lys Lyd Bilde: Kategori A, Region Øst, Kategori B

Willy Johansen (prisforespørsler, bestillinger)

Telefon: 23 37 21 20

E-post: firmapost@avdesign.no

 

Jan Willy Bakke

Telefon: 905 36 775

E-post: jan.willy.bakke@avdesign.no

 

Firma kontaktpunkt (admin, fakturaspørsmål)

Telefon: 23 37 21 20

E-post: firmapost@avdesign.no

Caverion: Kategori A, Region Øst, Vest, Midt, Nord, Sør

Torodd Lund

Telefon: 99278884

E-post: Sikt.av@caverion.com

Kinly: Kategori A. Region Øst, Vest, Midt, Sør

Geir Themte

Telefon: 906 21 007

E-post: gthemte@kinly.com

Lindbak: Kategori A. Region Vest, Midt

Region Vest: Trond Aarlie

Telefon:98 90 67 90

E-post: service.bergen@lindbak.no

 

Region Midt: Tor Ole Bjørkum

Telefon: 93457701

E-post: tor.ole.bjorkum@lindbak.no

Presentation Data: Kategori A, Region Øst, Vest

Mads Egede Green

Telefon: 48127435

E-post: mads@pdata.no

ServiceKompaniet: Kategori A, Region Vest

Frode Sortland

Telefon: 90149445

E-post: frode@servicekompaniet.no

Trondheim Lyd: Kategori A, Region Midt

Kurt Selnes

Telefon: 90653512

E-post: kselnes@trondheimlyd.no

Videoutstyr: Kategori B

Rune Pytte Solum

Telefon: 90609796

E-post: rune@videoutstyr.no

Mediability: Kategori B

Terje Wold

Telefon: 93434146

E-post: terje.wold@mediability.com

 

Salg Mediability 

Telefon:48281000 

E-post:sales@mediability.com

COWI: Kategori C

Bård Støfringsdal

Telefon: 970 14 654

E-post: bst@cowi.com

Norconsult, Kategori C

Kjartan Nikolai Eikeland

Telefon: 41 30 27 00

E-post: kjartan.nikolai.eikeland@norconsult.com


Den enkelte virksomhet må gjennomføre en minikonkurranse for å velge leverandør. Veileder for minikonkurranse finnes som vedlegg nederst på siden. Etter at leverandør er valgt signeres avtale mellom Virksomheten og valgte leverandør. 

Avtaledokumenter

For å få tilsendt rammeavtalene kan du sende henvendelse til innkjop@sikt.no

Vedlegg


Del: Share to LinkedIn Share to Facebook Share by mail Share to Twitter